Sposoby montażu banerów

Montaż banerów reklamowych.

Oto tylko niektóre możliwości montażu banerów reklamowych. Zawsze jednak polecamy zatrudnić do tego ekipę montującą, która ma w tym doświadczenie i nie narazi nas na dodatkowe koszty związane z ponownym drukiem (uszkodzenie spowodowane złym montażem). Złe zamontowanie banera na ścianie spowoduje jego uszkodzenie, tego typu uszkodzenia nie będą naprawiane jako reklamacja na nasz koszt.


Banery można bowiem montować na wiele sposobów. Służą do tego również specjalistyczne linki (gumy samonaciągające SPANDOR) i systemy mocowań. Zawsze należy wykorzystać wszystkie oczka mocujące, pozwoli to na większą stabilizację zamontowanego banera. Baner nie może być przymocowany tylko na np. górnych i bocznych oczkach, w takim wypadku wiatr wyrwie stopniowo najpierw dolne boczne oczka i potem następne.

Do montaży banerów wykonuje się specjalne ramy i systemy napinające z liny stalowej naciąganej śrubą rzymską.Rysunek powyżej ilustruje najprostszy sposób montażu, na plastikowe taśmy samozaciskowe stosowane do kabli, a dostępne w każdym markecie z elektryką, i co najważniejsze tanie i szybkie w zastosowaniu !


EKSPANDOR przeznaczony do:

? Naciągania plandek samochodowych, przyczep bagażowych
? Mocowania bagażu
? Sprzętu sportowego
? Mocowania i naciągania bannerów
? Stosowania na łodziach motorowych oraz żaglowych
? Hal namiotowych

Ekspandor to guma oplatana przędzą polipropylenową. Przy zastosowaniu dodatkowo specjalnego zakończenia w postaci haczyka tworzy najlepszą i najbardziej wszechstronną formę montażu banerów.


Żywiec Zdrój Winfor Vobis Vital Uromedex Sanistal Ruch S.A. Remor PP Finanse Pizza Hut PEC Stargard Nokia Markiz Laguna KP Kierowca.pl Groszek Framex Eko-Iwest Drewex Darkat Budchem BP Adler Shiffe ASD Animex Joanna Nik-Pol Hyundai Frambud JBB Madar Lewiatan extraDACH Orange Bosman Carlsberg Netto